PALMARESUL FESTIVALULUI BEST POP ROCK – EDITIA I

11-12 IUNIE 2016

MARELE TROFEU AL FESTIVALULUI
MATEEA IOANA COSMA cu piesa UNDO – PROFESOR IONUT GHERGHIES

SECTIUNEA POP
GRUPA 4-6 ANI:
ALEXANDRINA DARIESCU – TROFEU
ALEXANDRU IOAN OJOG – TROFEU
ANDRA DUMITRU – TROFEU
REBECA COJOCARU – TROFEU
SARA SMIGHELSCHI – TROFEU
TEODERA ALEXIA HERGHELEGIU – TROFEU
TEODORA TERINTE – TROFEU
DIANA MIHU – PREMIUL I
JULIA DOBREA – PREMIUL I
MARIA TOFAN – PREMIUL I
MIRIAM DASCALU – PREMIUL I
RADU IOAN CERCEL – PREMIUL I
SOFIA IOANA TODIRITA – PREMIUL I
MARIA SOPHIA DAVID – PREMIUL II

GRUPA 7-8 ANI

ALEXIA MARIA APREUTESEI – TROFEU
ANA MARIA TEODORA TANASE – TROFEU
ANDREEA TEODORA CONSTANTINESCU – TROFEU
ARIANA VALENTINA HARTAN – TROFEU
CATINCA GORDUZA BURDUJA – TROFEU
DARIA CASANDRA SUSAN – TROFEU
DIANA DUMITRU – TROFEU
ILINCA MARIA SAUCIUC – TROFEU
MARCEL BALTAG – TROFEU
MARIA MIRABELA CIOBANU – TROFEU
RAFAELA LUCACI – TROFEU
ADELINA TIMOFTE – PREMIUL I
DENISA ESMERALDA GRIGORAS – PREMIUL I
DENISA STEFANIA ZAVATE – PREMIUL I
FRANCESCA ANDREEA DAVID – PREMIUL I
ILINCA TAPALAGA – PREMIUL I
NINA ELENA MANOLACHE – PREMIUL I
ANA ROXANA TIMOSCOV – PREMIUL II
DAVID GABRIEL AFADAROAEI – PREMIUL II
TEEA DUMEA – PREMIUL II
TEONA BUTNAR – PREMIUL II
VICTOR CHIHALAU – PREMIUL III

GRUPA 9-10 ANI

ALEXIA BLANARIU – TROFEU
AMALIA GAVRIL – TROFEU
DARIA CALIMANM – TROFEU
DARIA IOANA CHETRARU – TROFEU
EMMA IOANA GHERGANU – TROFEU
LARISA MIHOC – TROFEU
MARIA ERIKA PLESCA – TROFEU
MARIA TEODORA SCARLAT – TROFEU
NICOLE AVADANI – TROFEU
STEFANIA ALEXA – TROFEU
STEFANIA IUSTINA CUSTURA – TROFEU
ALEXANDRA ICHIM MISAILA – PREMIUL I
ALEXIA MARIA PANAITE – PREMIUL I
LIGIA ELENA URITU – PREMIUL I
ALESSIA BOISTEAN – PREMIUL II
ELENA COTEANU PREMIUL II

GRUPA 11-12 ANI

COSMINA MARIN – TROFEU
CRISTA URSACHE – TROFEU
DARIA PINTILIE – TROFEU
ELENA ANDREEA BUTUC – TROFEU
ELENA DENISA ANASTASIEI – TROFEU
SERENA GABUR – TROFEU
BIANCA BULAI – PREMIUL I
DARIA ISTRATE – PREMIUL I
ELENA BIANCA STEFANUCA – PREMIUL I
IUSTINA ALECSIA GAVRILUT – PREMIUL I
KARINA MARIA ASAVEI – PREMIUL I
MARIA RUXANDRA NAZARET – PREMIUL I
MELANIA DEMISCA – PREMIUL I
ROBERTA PINTILIE – PREMIUL I
IUSTINA CAPSA – PREMIUL II

GRUPA 13-14 ANI

MIRIAM IOANA OBADA – TROFEU
LORINA GIORGIANA LASLAU – PREMIUL I
ALICE LETITIA HANGANU – PREMIUL II
BIANCA BURGHELEA – PREMIUL II

GRUPA 15-18 ANI

ADRIANA CIOBANU – TROFEU
DARIA ANASTASIA TANASA – TROFEU
IZABELA EMILIA TOTH – TROFEU
MADALINA CIOBANU – PREMIUL I

SECTIUNEA ROCK INDIVIDUAL
GRUPA 8-11 ANI

ANA MARIA TEODORA TANASE – TROFEU
FLAVIO AMARIEI – TROFEU
LIGIA URITU – TROFEU
MARIA EMILIA ADASCALITEI – TROFEU
STEPHEN IONUT MOISA – TROFEU
ANA MARIA LAZAR – PREMIUL I
CARLA ADNANA GUSA – PREMIUL I
DARIA CASANDRA SUSAN – PREMIUL I
GRUPA 12-16 ANI
MARIA RUXANDRA NAZARET – TROFEU
IUSTINA ALECSIA GAVRILUT – TROFEU
MIRIAM IOANA OBADA – TROFEU
PATRICIA MEREUTA – TROFEU
STEFANIA ANDONE – PREMIUL I
IZABELA EMILIA TOTH – PREMIUL I

SECTIUNEA ROCK – TRUPE
GRUPA JUNIORI

ALEXIA &BIG BOYS – TROFEU
THE IRON CROSS – TROFEU
TRUPA DE PIATRA – TROFEU
GOT X – TROFEU
OVER FLOW – PREMIUL I
CANDLE LIGHT – PREMIUL I
BROKEN PEOPLE – PREMIUL I
PREMIILE JURIULUI
VLADIMIR CANTEMIR de la trupa ALEXIA & BIG BOYS – PREMIUL PENTRU CEL MAI BUN BATERIST
IANCU MATEI de la trupa OVER FLOW – PREMIUL PENTRU CEL MAI BUN SOLIST VOCAL
ANDREI MIHNEA CERBU – de la trupa THE IRON CROSS – PREMIUL PENTRU CEL MAI BUN CHITARIST