PALMARESUL FESTIVALULUI ,,BEST POP ROCK’’ ED.II 2017

TROFEUL FESTIVALULUI,,BEST POP ROCK’’ PENTRU CALIFICAREA IN FINALA FESTIVALULUI NATIONAL DE INTERPRETARE SI CREATIE,,MAMAIA COPIILOR’’ 2017, S-A ATRIBUIT CONCURENTELOR:

  • JULIA DOBREA – 6 ANI, DIN PIATRA NEAMT, PROFESOR ALINA NICOARA, CU PIESA ,,HORA DIN MOLDOVA’’

SI

  • ELENA YARINA COZMA – 14 ANI, DIN TG. NEAMT, PROFESOR DANIELA BLANARIU, CU PIESA ,,TE IUBEAM’’

diploma

MARILE TROFEE ALE FESTIVALULUI ,,BEST POP ROCK’’ ED II

 

SECTIUNEA POP SI ETNO – POP

IOAN RARES ANDREI – 12 ANI, DIN BUZAU, CU PIESA ,,CANTEC PENTRU BUNICA’’

SECTIUNEA ROCK INDIVIDUAL

THEODOR OCTAVIAN ANDREI – 12 ANI, DIN BUCURESTI, CU PIESA

,, DREAM ON’’

SECTIUNEA ROCK TRUPE

THE IRON CROSS – DIN IASI, CU PIESELE,,MISS THE MISERY’’ SI

,,THE MONSTER’’

diploma2

 

 

TROFEUL CATEGORIEI 6-8 ANI POP LIMBA ROMANA:

ANTON LARISA IOANA

DOBREA JULIA

GORDUZA BURDUJA CATINCA

PREMIUL I LA CATEGORIA 6-8 ANI POP LIMBA ROMANA:

SMIGHELSCHI SARA

MAXIM LAVINIA

POP ALESSIA VALERIA

GRIGORAS ELENA ARIANA

STAN IOANA RALUCA

PREMIUL II LA CATEGORIA 6-8 ANI POP LIMBA ROMANA:

DOBOS ANTONIA ARIANA

SIMIONESCU ILINCA

TOFAN MARIA

BISTRICEANU MIRUNA

 

PREMIUL III LA CATEGORIA 6-8 ANI POP LIMBA ROMANA:

BODNAR EVELINA ANDREEA

CHIRILA IOANA MARIA

URSACHI ALEXIA NICOLETA

ICHIM CARINA

MENTIUNI LA CATEGORIA 6-8 ANI POP LIMBA ROMANA:

NEGURA BIANCA

BLANARU MARIA

PREMIUL SPECIAL PENTRU CEL MAI DULCE DEBUT

BLANARU MARIA

 

TROFEUL CATEGORIEI 9-11 ANI POP LIMBA ROMANA

GRIGORE BIANCA ANA MARIA

MEDELEANU MARA ALEXANDRA

MITITELU PAUL LUCA

SAUCIUC ILINCA MARIA

PREMIUL I LA CATEGORIA 9-11 ANI POP LIMBA ROMANA

UNGUREANU BIANCA

CALIMAN DARIA

MIHOC LARISA

PREMIUL II LA CATEGORIA 9-11 ANI POP LIMBA ROMANA

PAGU AMIRA

ONIGA AMALIA

SCORCHION JASMINE ELENA

 

TROFEUL CATEGORIEI 12-14 ANI LIMBA ROMANA

COZMA ELENA YARINA

IOAN RARES ANDREI

ROTARU ANDREEA

DANCA PAULA

PREMIUL I LA CATEGORIA 12-14 LIMBA ROMANA

BICAN TEODORA IZABELA

OBADA MIRIAM

GHIUZAN ROXANA

VARZARI VICTORIA

PREMIUL II LA CATEGORIA 12-14 ANI LIMBA ROMANA

GAVRILUT ALECSIA IUSTINA

PREMIUL III LA CATEGORIA 12-14 ANI LIMBA ROMANA

PINTILIE MAIA

 

TROFEUL CATEGORIEI 15-18 ANI POP LIMBA ROMANA

PUSCASU RAVAR IULIANA MARIA

 

TROFEUL CATEGORIEI 7-8 ANI POP LIMBA STRAINA

GORDUZA BURDUJA CATINCA

TERINTE TEODORA

 

TROFEUL CATEGORIEI 9-10 ANI POP LIMBA STRAINA

GRADINARU IUSTINA MARIA

PREMIUL I LA CATEGORIA 9-10 ANI POP LIMBA STRAINA

MEDELEANU MARA ALEXANDRA

MIHOC LARISA MARIA

PREMIUL II LA CATEGORIA 9-10 ANI POP LIMBA STRAINA

PAGU AMIRA MARINA

PLESCA MARIA ERIKA

 

TROFEUL CATEGORIEI 11-12 ANI POP LIMBA STRAINA

BUCUR ANDREEA

CRETU DENISA

MITITELU PAUL LUCA

ANDREI THEODOR OCTAVIAN

PREMIUL I LA CATEGORIA 11-12 ANI POP LIMBA STRAINA

GUSA ADNANA

PREMIUL II LA CATEGORIA 11-12 ANI POP LIMBA STRAINA

ROTARU ANDREEA

PREMIUL III LA CATEGORIA 11-12 ANI POP LIMBA STRAINA

MELINTE ALEXANDRA

ROBU ADELINA DIANA

 

TROFEUL CATEGORIEI 13-14 ANI POP LIMBA STRAINA

GHIUZAN ROXANA

COZMA ELENA YARINA

PREMIUL I LA CATEGORIA 13-14 ANI POP LIMBA STRAINA

PINTILESCU SMARANDA ELENA

GAVRILUT ALESIA IUSTINA

VARZARI VICTORIA

 

TROFEUL CATEGORIEI 15-18 ANI POP LIMBA STRAINA

PUSCASU RAVAR IULIANA MARIA

UDREA MAGDALENA

PREMIUL I LA CATEGORIA 15-18 ANI LIMBA STRAINA

CIOBANU MADALINA

 

ETNO

TROFEUL SECTIUNII ETNO

MEDELEANU MARA ALEXANDRA

GORDUZA BURDUJA CATINCA

CUSTURA STEFANIA IUSTINA

PREMIUL I – SECTIUNEA ETNO

NEGOITA MARINA

COZMA ELENA YARINA

PREMIUL II – SECTIUNEA ETNO

POP ALESSIA VALERIA

PUSCASU RAVAR IULIANA MARIA

ANTON LARISA IOANA

PREMIUL II – SECTIUNEA ETNO

PAGU AMIRA MARINA

BLANARIU ALEXIA

MENTIUNE – SECTIUNEA ETNO

ROBU ADELINA

 

SECTIUNEA ROCK INDIVIDUAL

TROFEUL CATEGORIEI 6-8 ANI ROCK INDIVIDUAL

ANTON LARISA IOANA

DOBREA JULIA

CIRT ALEXANDRU DANIEL

TROFEUL CATEGORIEI 9-10 ANI ROCK INDIVIDUAL

SAUCIUC ILINCA MARIA

CUSTURA STEFANIA IUSTINA

GHERGANU EMMA IONA

PREMIUL I LA CATEGORIA 9-10 ANI ROCK INDIVIDUAL

CHITU VICTOR STEFAN

CIBOTARU SILVIU

BALTAG MARCEL

MEDELEANU MARA

AMARIEI FLAVIU

PREMIUL II LA CATEGORIA 9-10 ANI ROCK INDIVIDUAL

LUCACI RAFAELA

AVADANI NICOLE

TROFEUL CATEGORIEI 11-12 ANI ROCK INDIVIDUAL

ANDREI THEODOR OCTAVIAN

IOAN RARES ANDREI

GUSA ADNANA

PREMIUL I LA CATEGORIA 11-12 ANI ROCK INDIVIDUAL

LAZAR ANA MARIA

NEGOITA MARINA

MITITELU PAUL LUCA

BLANARIU ALEXIA

PRUNDU ELENA ALICE

PREMIUL II LA CATEGORIA 11-12 ANI ROCK INDIVIDUAL

URSU GABRIEL

 

TROFEUL CATEGORIEI 13-14 ANI ROCK INDIVIDUAL

COZMA ELENA YARINA

DEMISCA MELANIA

 

TROFEUL CATEGORIEI 15-18 ANI ROCK INDIVIDUAL

UDREA MAGDALENA

PUSCASU RAVAR IULIANA

PREMIUL I LA CATEGORIA 15-18 ANI ROCK INDIVIDUAL

MELUT DIANA GEORGIANA

 

TROFEUL SECTIUNII ROCK TRUPE

ROCK FIRE

AGE OF TOMOROW

NO NAME

TRUPA MICA

MAGNUM